Gościom Tatrzańskiej Ostoi proponujemy usługi doświadczonych Przewodników Tatrzańskich.

Przewodnicy wprowadzą Was bezpiecznie na tatrzańskie szczyty i granie.

Zaproponujemy trasy i wejścia na szczyty dostosowane do umiejętności, ilości osób, oraz Waszych oczekiwań.

Prowadzimy między innymi na: Rysy, Mięguszowieckie Szczyty, Mnicha, Orlą Perć.

Proponujemy także wejścia do schronisk i na wierzchołki po słowackiej stronie Tatr oraz wycieczki do ostatnich prawdziwie dzikich zakątków Słowackich Tatr: Dolina Jaworowa, Dolina Białki itp.

Zimową porą proponujemy również wycieczki na nartach skitourowych, np. do Doliny Bystrej, do Doliny Pięciu Stawów Polskich lub ambitne zjazdy dla doświadczonych skitourowców z Krzyżnego, Zawratu lub Karbu.

Dla większych grup także spacery dolinkami do schronisk, zwiedzanie Zakopanego i okolic, wyjazdy na zwiedzanie Jaskiń Słowackich: Bielańska, Demianowska Swobody, Dobszyńska Lodowa.

Dla tych, którzy Tatry znają już bardzo dobrze polecamy wycieczki z przewodnikiem w mniej znane pasma górskie na Podtatrzu Słowackim i Polskim, na przykład wejście na Wielki Chocz, wyjazd na przygodowe szlaki do Słowackiego Raju, czy przejścia widokowymi graniami Niżnich Tatr, Wielkej i Małej Fatry, lub po polskiej stronie przejścia szlakami i bezdrożami Magury Witowskiej, Gorców, Pienin (Trzy Korony, Sokolica, Wysokie Skałki) czy Beskidu Sądeckiego.

Zamówienie przewodnika, układanie tras, organizacja wycieczek oraz wyceny, pod numerem telefonu
+48 693 777 690 lub kontakt mailowy na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Goście Tatrzańskiej Ostoi zawsze otrzymują najkorzystniejszą ofertę!