Tatrzańska Ostoja to kompleks 28 nowychluksusowych apartamentów.

Oferujemy :

  • apartamenty z 1 sypialnią,
  • apartamenty z 2 sypialniami,
  • apartamenty z 3 sypialniami,
  • oraz apartamenty VIP z prywatną sauna oraz windą wjeżdżającą do samego apartamentu.
    (Apartament typu VIP z 2 sypialniami i sauną oraz Apartament typu VIP z 3 sypialniami i sauną)

Tatrzańska Ostoja to idealne miejsce do wyjazdu zarówno rodzinnego jak i biznesowego.

Wszystkie apartamenty są luksusowo wyposażone wraz z kompleksowym wyposażeniem kuchni, w całym obiekcie jest bezpłatne wi-fi, a do dyspozycji gości jest sala konferencyjna/kącik dla dzieci oraz garaż podziemny.

Dla miłośników białego szaleństwa atutem lokalizacji obiektu jest również niedaleka odległość do wyciągów narciarskich takich jak: nowo otwarta stacja narciarska "Suche", widoczna z tarasów apartamentów "Harenda" z czarną trasą FIS oraz jedyny w Polsce wysokogórski ośrodek narciarski czyli rejon Kasprowego Wierchu ze słynnymi trasami w Kotłach Gąsienicowym i Goryczkowym.

Dla preferujących wodny, aktywny wypoczynek proponujemy odwiedzenie basenów termalnych znajdujących się w Zakopanem lub sąsiednich miejscowościach. W niedalekiej odległości od obiektu znajdują się karczmy i restauracje, gdzie można posilić się regionalnymi potrawami oraz posłuchać góralskiej muzyki. Dla gości niezmotoryzowanych- bliskość przystanków PKS oraz komunikacji miejskiej.

Dla naszych najmłodszych gości bezpieczny plac zabaw znajdujący się na terenie obiektu. Dbając o bezpieczny wypoczynek naszych gości teren jest ogrodzony, monitorowany i dozorowany.